Sorter efter:   
Hold
Holdnavn
Dag
Sted
Pris
Forældre/barn
1. Micro-spring ca. 1–3 år Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   325 
2. Far-Mor-Barn, ca 2-4 år, Mandag  LANGELINIE SKOLE   450 
3. Voksen-Barn, ca 2-4 år Torsdag  LANGELINIE SKOLE   450 
Børnegymnastik, pige- og juniorrytme
4. Mini Mix - piger og drenge 3-5 år Onsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesal  325 
5. Tumlinger - piger og drenge 4-5 år Onsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesal  325 
6. Zumbatomic Lil´ Starz, 4-6 år Mandag  NØRREMARKSSKOLEN pigesal  325 
7. Troldeungerne – Drenge og piger 4-7 år Tirsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   325 
10. Zumbatonic All Stars 9 - 14 år Mandag  NØRREMARKSSKOLEN Drengesalen  325 
11. Rhytme&Dance 5.-7 klasse Torsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesal  325 
Springgymnastik
12. Haletudser 3-5 år Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   375 
13. Skrubtudser 0.–2. klasse Torsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   450 
14. Jumpin´ kids 0.-2. klasse Mandag  RØDKILDE GYMNASIUM   450 
15. Turbospringere 2.- 4. klasse Mandag  RØDKILDE GYMNASIUM   450 
16. Minitalenterne 4.-7. klasse Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   450 
17. Talenthold ca. 4.–9. klasse Tirsdag+Torsdag  NØRREMARKSHALLEN   650 
18. Vejle Spring Team Tirsdag+Torsdag  NØRREMARKSHALLEN   800 
50. TeamGym konkurrencehold, minigym 6-13 år - FORÅR 2014 Mandag+Tirsdag+Torsdag  NØRREMARKSHALLEN & BALLE IDRÆTSEFTERSKOLE  800 
51. TeamGym konkurrencehold, Juniorpiger - FORÅR 2014 Mandag+Tirsdag+Torsdag  NØRREMARKSHALLEN & BALLE IDRÆTSEFTERSKOLE  900 
Unge/voksne
21. SpRytme, 16 år og opefter Mandag  NØRREMARKSHALLEN   550 
30. Rytmedamer Mandag  NØRREMARKSSKOLEN pigesal  450 
31. Glad motion for damer Mandag  DAMHAVENS SKOLE Pigesalen  450 
32. Frisk motion for alle Mandag  LANGELINIE SKOLE   450 
33. Motion og velvære, Mandag  KIRKEBAKKESKOLEN   450 
34. Damegymnastik Tirsdag  MØLHOLM SKOLE   450 
35. Herregymnastik og volleyball Mandag  MØLHOLMHALLEN   450 
36. Herregymnastik Torsdag  NØRREMARKSSKOLEN Pigesalen  450 
Aerobic, Zumba, Alternativ motion, pilates
22. VGF Fitness Mandag+Tirsdag+Onsdag+Torsdag  Forskellige steder   1 
23. Aerobic, Step og Styrketræning Mandag  RØDKILDE GYMNASIUM   550 
24. Piloxing Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   550 
25. Zumba Gold Tirsdag  NØRREMARKSSKOLEN drengesal  550 
26. Zumba Sentao Onsdag  MØLHOLM SKOLE   550 
27. Zumba, onsdag Onsdag  DAMHAVENS SKOLE Pigesalen  550 
28. Zumba, torsdag Torsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesalen  550 
29. Zumba-toning Torsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   550 
37. ”Motion som medicin” M/K Torsdag  LANGELINIE SKOLE   475 
38. Bevægelse og afspænding M/K Mandag  NØRREMARKSSKOLEN Pigesalen  450 
39. Pilates, øvede Tirsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   450 
40. Pilates, M/K begyndere og let øvede Tirsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   450 
Formiddagshold og stavgang
41. Stavgang, mandag kl. 10.00 Mandag  VEJLE STADION   350 
42. Stavgang, tirsdag kl.10.00 Tirsdag  VEJLE STADION   350 
43. Stavgang, onsdag kl. 9.00 Onsdag  VEJLE STADION   350 
44. Stolemotion M/K Mandag  FÆLLESHUS VINDINGGÅRDCENTER 67   325 
45. Seniormotion og rytme Mandag  BAKKEAGER CENTER Bredballe  425 
46. Seniorer Onsdag  TAEKWONDOS KLUBLOKALER Horsensvej 74  425 
47. Tirsdagsaktive Tirsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   450 
48. GYMFIT Senior M/K Torsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   450 
49. Junior - Senior ladies, kvinder uden alder Torsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   450 
Arrangement
300. Støttefond Søndag  NØRREMARKSHALLEN   75 
310. Uddeling af årsprogram Søndag  RØDKILDE GYMNASIUM   0 
Sommerhold
60. Juniorfræs - drenge og piger 3-6 år Onsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesal  175 
63. Sommerspring 0. - 2. klasse Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   125 
64. Sommerspring 2. - 7. klasse Onsdag  RØDKILDE GYMNASIUM   125 
67. Piloxing sommer Onsdag  DAMHAVENS SKOLE pigesal  250 
69. Sommer-aerobic Mandag  RØDKILDE GYMNASIUM   150 
70. GYMFIT SENIOR m/k sommer Torsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   200 
71. Sommer-pilates Tirsdag  SPEJLSALEN, DGI-Huset Vejle   120 
72. Sommertræning SpRytme Mandag  NØRREMARKSHALLEN   200 
73. Sommergymnastik for damer Mandag  DAMHAVENS SKOLE   120